О компании » PROSTIK AUTO (ПРОСТИК АВТО) - АВТО ПОД КЛЮЧ В УКРАИНЕ

О компании

Отримати авто зі Швейцарії, Німеччини, Литви та Америки на замовлення відмінної якості за доступною ціною більше не проблема. Компанія PROSTIK AUTO надає комплексні послуги із придбання транспортних засобів за кордоном. Ми шукаємо необхідну машину; проводимо ретельний огляд; допомагаємо в оформленні документів; надаємо допомогу в доставці автомобіля до клієнта, тому що співпрацюємо з рядом транспортних компаній та знаємо, що Вам порадити.

Кожен клієнт вибирає, приїхати йому для вибору автомобіля самостійно, щоб оглянути та брати участь у тест-драйві, або замовити у нас послугу під ключ та оглянути автомобіль у режимі онлайн не виходячи з дому. За час провадження діяльності ми встигли продати понад 1000 автомобілів. І багато клієнтів звертаються до нас по кілька разів, так як купують по 3-4 машини, забезпечуючи транспортом кожного члена сім'ї.

За допомогою компанії PROSTIK AUTO для Вас покупка автомобіля не складе труднощів. Також ми можемо порадити низку перевірених транспортних компаній, які нададуть кваліфіковану допомогу щодо легальному перегону купленого транспортного засобу по територіях Європи та за її межами. При цьому Ви можете контролювати будь-який етап угоди, адже наші пріоритети – прозорість та чистота ведення бізнесу.

Хотілося б відзначити досить важливий момент. Ми ніколи не приховуємо від Вас розміру знижки, яку надає попередній власник машини. Так, ми ведемо торг щодо ціни, але лише для Вас. У чому наша вигода? Пригнати Вам якісний автомобіль під Ваш бюджет, і ми говоримо від цього відкрито. Чесно та максимально прозоро – ось як ми працюємо!

Компанія в цифрах

Декілька фактів про нашу компанію, якими ми хотіли б поділитися

3+
Років досвіду роботи
2600+
підібрали автомобілів
92%
% клієнтів, які звертаються до нас повторно

Основні переваги

  1. Процес пошуку абсолютно прозорий для клієнта;
  2. Не нав'язуємо додаткові послуги та не беремо приховані платежі;
  3. Ми працюємо з професійним обладнанням Launch, Bosch, VAG Com, Etari, яке використовується у сучасних автосервісах;
  4. Професійні автоексперти з досвідом роботи кожного понад 5 років;
  5. Наші експерти перевірили 30 000+ автомобілів;

Ми давно працюємо на цьому ринку, тому сама процедура виконання замовлення доведена до автоматизму. Якщо ви збираєтеся замовити авто з Європи в Україну — зв'яжіться з нашими менеджерами, які дадуть відповідь на будь-які питання про терміни пригону та ціни, проконсультують за найоптимальнішим вибором моделі.

Пошук потрібного Вам автомобіля не займе багато часу — більша частина його йде на те, щоб поїхати до Європи, перевірити автомобіль на місці, правильно оформити всі документи на покупку та пригнати замовлення з Європи до України.

Перед тим, як пригнати автомобіль клієнту, машина обов'язково проходить технічний огляд із застосуванням найсучаснішого обладнання. Його результати замовник отримує разом із відео- та фото-матеріалами обстеження. Сама угода укладається лише після того, як ми заручимося вашою згодою. Таким чином, клієнт буде абсолютно впевнений, що він отримає саме те, що замовляв. Зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними в розділі «Контакти», та переконайтеся на власному досвіді – у нас дешевше, швидше та надійніше.